MALATYASPOR GALİBYET HASRETİNİ BİTİRMEK İSTİYOR

Süper Lig’in 26. haftasında Yeni Malatyaspor ekibi kendi sahalarında, kendi evlerinde İttifak Holding Konyaspor’u ağırlayacaklar. Maç bugün, 20 Şubat Cuma günü saat 16.00’da Yeni Malatya Stadı’nda oynanacak.

Karşılaşmanın hakemlik görevini ise Sarper Barış Saka üstlenecek. Maçı canlı olarak beIN Sports HD 1 kanalından izleyebilirsiniz. Ayrıca yine canlı olarak da TRT Radyo 1 üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Malatyaspor ekibi 5 haftadır galibiyete hasret bir şekilde maça çıkıyorlar. Bu yüzden bugün, 20 Şubat Cuma günü kendi evlerinden bu galibiyet hasretine son vermek ve artık 3 puanı kendi hanelerine yazdırmak istiyorlar.

MALATYASPOR EKİBİ 3 PUAN PEŞİNDE

Ev sahibi takım Yeni Malatyaspor ekibi Süper Lig’de uzun bir zamandır galibiyet ile karşı karşıya gelemiyorlar. Bir türlü sahadan galibiyeti göğüsleyerek aryılamayan Malatyaspor bugün, 20 Şubat Cuma günü şeytanın bacağını kırıp en sonunda galibiyeti kucaklamanın peşindeler.

Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki Yeni Malatyaspor galibiyet hasreti ile yanıp tutuşuyor. Öğrencileri ile maça oldukça iyi hazırlanan Malatyaspor ekibi maçı kazanmak için sahaya çıkacaklar. Malatyaspor’da herhangi bir sakat, tedavi süreci devam eden ya da kart cezalısı oyuncu bulunmuyor.

Tüm oyuncuları tas tamam olan Yeni Malatyaspor bu maçı kazanmamak için önünde hiçbir engel yok. Malatyaspor eksiksiz tam kadro ile sahaya çıkacak ve 3 puan için ter dökecek. Süper Lig sıralamasında Yeni Malatyaspor ekibi şu an 30 puanla 10. sırada yer alıyorlar.

Malatyaspor’un hedefi bu puanı ve sıralamayı arttırmak ve daha da yukarılara tırmanarak başarılarına başarı katmak.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Yeni Malatyaspor: Abdulsamed, Acquah, Umut, Wallaca, Tetteh, Semih, Hafez, Issam, Zeki, Kubilay, Adem

Konyaspor: Eray, Skubic, Ahmet, Abdulkerim, Guilherme, Jetovic, Diomande, Miya, Milosevic, Cikalleshi, Kravtes

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper Lig’in 26. haftasında bu sefer Yeni Malatyaspor ve İttifak Holding Konyaspor takımları karşı karşıya gelecek. Maç bugün, 20 Şubat Cuma günü saat 16.00’da Yeni Malatyaspor’un ev sahipliğinde Yeni Malatya Stadı’nda oynanacak.

Karşılaşmanın hakemlik görevini ise Sarper Barış Saka üstlenecek. Maçı canlı olarak beIN Sports HD 1 kanalından izleyebilirsiniz. Ayrıca yine canlı olarak da TRT Radyo 1 üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.