MALATYASPOR’DA SUMUDICA SEZONU 9. HAFTADA AÇILIYOR

Spor Toto Süper Lig’de Yeni Malatyaspor İrfan Buz ile anlaşmasını bitirerek yeni bir teknik direktör arayışına girmişti. Geçtiğimiz günlerde Marius Sumudica ile anlaşmaya varan Yeni Malatyaspor yeni hocasıyla beraber çıkış yakalamak istiyor.

Milli maç arasından sonra spor Toto Süper Lig’in 9. Haftasında deplasmanda Adana Demirspor’un sahasına konuk olacak. Bir an önce puanını ve sıralamasını yükseltmek isteyen Yeni Malatyaspor takımı yeni teknik direktörleri ile çıkış yapmak istiyorlar.

MALATYASPOR’DA SUMUDICA SEZONU 9. HAFTADA AÇILIYOR

MALATYASPOR 17. SIRADA

Yeni Malatyaspor şu an Spor Toto Süper Lig’de 17. Sırada 6 puanla yer alıyor. Tehlikeli bölgede yer alan Yeni Malatyaspor eleme potasının içinde yer alıyor. Bu durumu tersine çevirmek ve sıralamada yüksek noktalara ulaşmak isteyen Malatyaspor hızlı bir yeni başlangıç yapmanın peşinde.

Taze teknik direktör Türkiye kariyerinde yeni bir takım olarak Yeni Malatyaspor’u ekledi. Zorlu rakipleri Adana Demirspor karşısında Yeni Malatyaspor’un ilk hedefi 1 puan kazanmak. Diğer 2 puanı da kazanmak isteyen ve bu yüzden de sonuna kadar, 90 dakika boyunca mücadele edecek olan Yeni Malatyaspor galibiyet için sahaya çıkacak.

17. sırada olan ve ilk 8 haftayı çok başarılı bir şekilde değerlendiremeyen Yeni Malatyaspor milli maç arasından sonrasını yeni bir başlangıç olarak düşünüp Spor Toto Süper Lig’in 9. Haftasında Adana Demirspor’un evinde maçı kazanıp evine galibiyetle dönmek istiyor.

Konuk takım Yeni Malatyaspor maç kazanmak için en iyi şekilde sahaya çıkacak ve maçı kazanarak evine galibiyetle dönmek istiyor. Hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ediyor. Taze teknik direktör Marius Sumudica maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

MALATYASPOR’DA SUMUDICA SEZONU 9. HAFTADA AÇILIYOR

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 9. Haftasında Yeni Malatyaspor deplasmanda Adana Demirspor’un konuğu olacak. Maç 16 Ekim Cumartesi saat 19.00’da Adana Demirspor’un evinde oynanacak.

Yeni Adana Stadyumu’nda oynanacak olan maç için Yeni Malatyaspor son hazırlıklarını tamamlayıp Adana’ya geçecek. Mücadelesini sonuna kadar gerçekleştirecek olan Malatyaspor 3 puan için mücadele edecek.

Hedefleri bir an önce kırmızı bölgeden çıkmak ve galibiyet serisi elde etmek.