Beşiktaş Transfer’de Güneş’i Dinliyor

Süper Lig’ de bu sezonki şampiyonluk yarışından uzak kalan siyah beyazlı takım Beşiktaş devre arasında ki transfer sürecini iyi değerlendirerek zirve de ki yarış içine tekrardan girme çabası içinde olacaklar.

Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ile transfer sürecini etkili bir şekilde kullanmak isteyen siyah beyazlı yönetim Güneş’ den gelecek transfer listesi doğrultusunda hazırlıklara başlayacaklar.

Kara kartal da orta sahada takımın ataklarına yön verecek hücum ve orta saha arasında ki bağlantıyı sağlayacak tecrübeli oyuncu arayışlarına devam ederken tecrübeli teknik adam Şenol Güneş Gaziantep FK ‘ lı 10 numara Alexandru Maxim’i sezon sonuna kadar kadrosuna katmak istiyor.

Siyah beyazlı yöneticiler tecrübeli teknik adam Şenol Güneş’ in isteği doğrultusunda Gaziantep FK yönetimi ile masaya oturmaya hazırlanıyorlar.

TFF Türkiye Futbol Federasyonun’ da almış oldukları sahada 9 yabancı oyuncusuna ancak deprem bölgesinde etkilenen oyuncular ile doldurmalarına izin verilmesi ile hem kulübü maddi destek hem de oyuncunun sahalara dönmesi üzerinde çalışılıyor.

Rumen Oyuncu Alexandru Maxim’in Yolu İstanbul Düşecek

Deprem bölgesindeki takımların ligler den çekilmeleri ile kadrolarında bulundurdukları oyuncuların sezon sonuna kadar ne yapacakları merak ile düşünülürken TFF Türkiye Futbol Federasyonu bu konuda adım attı.

Süper Lig ekiplerinde deprem bölgesinde etkilenen yabancı oyuncuları kadrosuna katan takımlar için sahada ki 8 yabancı kuralı 9’ a çıkartılarak hem kulüplere hem de futbolculara destek oldu.

Siyah beyazlı takım da tecrübeli teknik adam Şenol Güneş devre arası transfer döneninde orta sahaya aradığı takviyeyi Gaziantep FK ‘ da buldu.

Gaziantep FK’ da forma giyen 32 yaşındaki Romaya’ lı on numara Alexandru Maxim oldu.

Orta sahada siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın top kontrolü ve skor üretmesi anlamında katkı sağlaması kesinlikle beklenen 32 yaşındaki Romaya’ lı on numara Alexandru Maxim için Beşiktaş yönetimi devreye girmesi bekleniyor.

Sezonun ikinci yarısı için kadroya katılması planlanan 32 yaşındaki Romaya’ lı on numara Alexandru Maxim için siyah beyazlı yönetim her türlü imkanlarını sağlayarak hem depremden etkilenen Gaziantep FK takımına hem de futbolcusuna bu süreçte destek olmak istiyor.

Siyah beyazlı takımın yöneticileri transfer sürecinde Gaziantep FK takımına Alexandru Maxim için hem yarım sezonluk kiralama ücreti hem de oyuncunun bu sezonki alacaklarını karşılamayı düşünüyor.

Süper Lig ‘in bir başka güçlü ekiplerinden olan sarı lacivertli takım Fenerbahçe ‘ nin de Alexandru Maxim için devrede oldukları biliniyor.

Alexandru Maxim Performası İle Dikkat Çekiyor

32 yaşındaki Romaya’ lı on numara Alexandru Maxim bu sezon içinde Süper Lig ve Türkiye kupası olmak üzere oynadığı karşılaşmalar da 5 gol ve 10 asist ile direkt etki etti.

Tecrübesi ile takıma pozitif anlamda etki eden Alexandru Maxim için gözler transfer sürecine çevrildi.