BEŞİKTAŞ’TA NATHAN REDMOND DURUMU BELİRSİZ

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezonu kupasız tamamlayarak geride bırakan takımlardan olsalar da gelecek sezona daha güçlü girmek için transfer çalışmalarına devam ediyorlar.

Süper lig de liderliği sarı kırmızılı rakibi Galatasaray’ a Türkiye Kupasını ‘ da sarı lacivertli takımı Fenerbahçe ‘ya kaptıran kara kartal gelecek sezona güçlü girmek için transfer de önemli isimler ile görüşmelere devam ediyorlar.

Siyah beyazlı takım da en az 4 – 5 transfer isteyen Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş kadro da düşünmediği isimler ile de yol ayrımına gelmiş durumdalar.

Gelecek sezonda kadroda düşünülmeyen isimler için de bir çalışma devam ettiren kara kartal da oyuncularına gelecek teklifler doğrultusunda transfer çalışmalarına da devam ediyorlar.

İç transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, kadrosunda kalmasını istediği 29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond için yoğun bir çaba harcıyorlar.

Geçen sezon kiralık olarak takıma katılan 29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond ‘In performansından memnun kalan siyah beyazlı takım bu sezon da oyuncusunun takımda kalması için elinden geleni yapıyorlar.

Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş’in kalmasını istediği tecrübeli oyuncu Redmond ile devam etme isteği bulunan yönetim bildirseler de İngiliz oyuncu kararını henüz vermedi.

Serbest durumda olan tecrübeli oyuncu Nathan Redmond’a 3 yıllık sözleşme teklif eden kara kartal, İngiliz oyuncuya da yıllık 1,7 milyon Euro teklif ettiler.

BEŞİKTAŞ NATHAN REDMOND’DAN CEVAP BEKLİYOR

Beşiktaş forması ile süper lig de son haftalar da ortaya koyduğu etkili performansı ile dikkat çeken isimlerden birisi olan 29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond ‘In performansından memnun kalan siyah beyazlı takım bu sezon da oyuncusunun takımda kalması için çalışmalara devam ediyor.

Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ‘in özellikle istediği ve takımın da gelecek sezon da olmasını istediği oyuncu için siyah beyazlı takım teklifini iletirken tecrübeli oyuncudan da 1 aydır cevap bekliyorlar.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ta kalmaya sıcak bakan İngiliz futbolcuyu 29 yasındaki Nathan Redmond için yeni sözleşmede öneren kara kartal en az 3 yıl daha takımda kalmasını istiyorlar.

Yıllık ücret konusunda ise Premier Lig ekibi Southampton’ dan 2,2 Milyon Euro kazanırken, Beşiktaş ‘ta kalmak istiyor ise yıllık 1,7 Milyon Euro’ ya tamam demek zorunda ki transferin gecikmesindeki en büyük neden bu gibi.

Premier Lig ekiplerinden de teklif alan Redmond’un kararını sanki İngiltere de kalmadan yana kullanacak gibi görünüyor.

Nathan Redmond

NATHAN REDMOND BEŞİKTAŞ FORMASI İLE NE YAPTI?

29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond bu sezon siyah beyazlı forma ile süper lig de 25 karşılaşmada süre buldu. 25 karşılaşmanın 15’ in de ilk 11’ de sahada olan tecrübeli isim 5 gol 5 asist ile takımına destek oldu.