Fenerbahçe’de Yeni 10 Numara Arayışı

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe ‘ de uzun süredir konuşulan ve gerçekleşmesi beklene Arda Güler transferi genç oyuncunun istediği gibi sonuçlandı.

Türkiye’de transfer gündeminin ilk sırasında sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ nin 18 yasındaki yıldızı Arda Güler İspanyol Kulübü Real Madrid’ e transferi gerçekleşerek İstanbul’ dan ayrıldı.

Barcelona ile anlaştı derken İspanyol devi Real Madrid’ in devreye girerek kadrosuna kazandırdığı genç yetenek için sarı lacivertli takıma 30 Milyon ‘u bulacak olan bonusla ile berabere Türk futbolunun en pahalı transferi olarak da tarihe geçmiş oldu.

Kadroda önemli bir ismi kaybeden sarı lacivertli takım da artık yeni hedef 10 numara arayışı olmuş durumda.

Arda Güler ile vedalaşan Fenerbahçe, 10 numara bölgesine transfer yapmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe’nin Polonyalı futbolcuyla anlaşma sağladığı ve transferde büyük mesafe katettiği belirtildi.

Yeni sezonun kadro planlamasını sürdüren Fenerbahçe, Arda Güler’in ayrılığı sonrası 10 numara transferi için çalışmalarına devam eden sarı lacivertli takım Polonyalı 10 numaranın transferinde sona yaklaştığı belirtildi.

Sarı lacivertli takım 24 yasındaki Polonyalı 10 numara Sebastian Szymanski’ yi gündemine alarak Arda Güler’ den boşalan 10 numarayı Polonyalı oyuncu ile doldurmak istiyorlar.

Fenerbahçe 24 yasındaki Polonyalı 10 numara Sebastian Szymanski ile prensipte anlaşmaya varırken oyuncunun Rus kulübü Dinamo Moskova’ya ise 10 milyon Euro bonservis önererek beklemeye geçtiler.

FENERBAHÇE’YE POLONYALI 10 NUMARA

Yeni sezonun kadro planlamasını sürdüren Fenerbahçe, Arda Güler’in ayrılığı sonrası 10 numara transferi için çalışmalarına devam eden sarı lacivertli takım 10 numarayı Polonyalı genç oyuncu ile dolduracaklar.

Sarı lacivertli takım 24 yasındaki Polonyalı 10 numara Sebastian Szymanski ile 10 numarasındaki boşluğu doldurmak için girişimlere hızlı bir şekil de başladılar.

Fenerbahçe 24 yasındaki Polonyalı 10 numara Sebastian Szymanski ile prensipte anlaşmaya varırken oyuncunun Rus kulübü Dinamo Moskova ile de görüşmelerine devam ediyorlar.

Güncel piyasa değeri 18 Milyon Euro olarak görünen Polonyalı 10 numara için Rus kulübü Dinamo Moskova 10 Milyon Euro bonservis bedeli öneren sarı lacivertli takım beklemeye geçerken teklifin az bulunması halinde de arttırmaya sıcak bakıyorlar.

YENİ 10 NUMARA SEBASTİAN SZYMANSKİ

Sarı lacivertli takımın yeni 10 numarası olarak gösterilen 24 yasındaki Polonyalı Sebastian Szymanski kariyerine Rus ekibi Dinamo Moskova’ da devam ediyor.

18 Milyon Euro olarak güncel piyasa değeri ile Rus kulübün de 2026 yılına kadar da sözleşmesi devam ediyor.

Kariyerine Legia Altyapısından sonra A takımına da çıkan genç oyuncu Dinamo Moskova’ ya 5,5 Milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olmuştu.

Kiralık olarak Feyenoord formasını da giyen genç isim 40 karşılaşmada süre alırken 10 gol 8 de asist üreterek iyi bir kiralık süreci geçirirken Hollanda ekibinin de genç oyuncunun bonservisi alması bekleniyor.