Öğrenci Olan Malatyaspor Taraftarlarına Kampanya

Malatyaspor Taratarları Derneği Yeni Malatyaspor taraftar sayısını yükseltmek ve olan taraftarlarının da takım desteklerini arttırmak amacıyla farklı projelere imza atmaktadır. Bu projelerden biri yarıyıl tatilinin başlamasıyla tatile giren öğrencilere yönelik bir proje diğer proje ise taraftar sayısını arttırmaya yönelik bir proje olarak hayata geçmektedir.

Okullarda yarıyıl tatilinin başlamasıyla beraber karnelerini alan öğrenci Malatyaspor taraftarlarına Malatyaspor atkısı hediye edilmektedir. Karnesini Malatyaspor Taraftarlar derneğine getiren öğrenciler ‘Karneni Getir Atkıyı Al’ adı verilen kampanya ile Malatyaspor atkısına sahip olmaktadırlar. Karneni Getir Atkıyı Al kampanyası ile Malatyaspor taraftar ruhunu küçük yaştan itibaren taraftarlarına aşılamayı hedeflemektedir. Bu kampanya sayesinde yüzlerce Malatyaspor atkısı karnesini getiren öğrencilere dağıtılmıştır.

İlçe Belediye Başkanları Onursal Üye

Malatyaspor Taraftarlar Derneği’nin diğer projesi de taraftar sayısını arttırmak için Malatya ilçelerindeki Belediye başkanları Malatyaspor Taraftarlar Derneğine onursal üye yapılmaktadır. Bu kampanya ile derneğe kayıtlı olan taraftar sayısı artmakta ve hemşehrilik bilinci ile ilçelerde yaşayanlar de derneğe taraftar kaydı yaptırmaktadırlar. İlçe Belediye başkanlarının onursal üye olmalarının ilk örneği Arguvan ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Kızıltaş’tı. Mehmet Kızıltaş’ın onursal üyeliğinden sonra Malatyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ender Kaya Mehmet Kızıltaş’a onursal taraftar üyeliği için plaket verdi.

Ender Kaya hayat geçirdikleri iki proje ile Malatyaspor Taraftarlar Derneği olarak geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediklerini ve bu hedeflerine de ulaşmaya başladıklarını söyledi. Ender Kaya konuşmasına tüm Malatyaspor taraftarlarına teşekkür ettiğini de ekledi.