Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor Galibiyet Arıyor

Süper Ligde son 5 maçta galibiyete hasret kalan Yeni Malatyaspor 07 Şubat Cuma günü Ankaragücü ile oynadığı maçtan da 1-0 yenilgi ile ayrılmıştı. Ligin son sıralarında bulunan Ankaragücü’ne karşı alınan yenilgi Yeni Malatyaspor’da moral bozukluğuna sebep oldu. Lig maçlarında alınan başarısız sonuçlar ile Yeni Malatyaspor’un taraftarlarında da üzüntüye sebep olurken taraftarlar Yeni Malatyaspor’un başkanının istifa etmesini isteyerek tepkilerini dile getirdiler.

Yeni Malatyaspor’da Hedef Galatarasay Maçını Kazanmak  

Yeni Malatyaspor’un Basık Sözcüsü Hakkı Çelikel alınan sonuçların Yeni Malatyaspor’a yakışmayan sonuçlar olduğunu ve Yeni Malatyaspor camiasının bu günleri aşacak güçte olduğunu söyledi. Hakkı Çelikel Yeni Malatyaspor’un kulüp ve taraftarları ile birlik içinde olan bir takım olduğunu, alınacak bir galibiyetin Yeni Malatyaspor’u tekrar moral aşılacağını sözlerine ekledi. Hakkı Çelikel şu en önümüzdeki hafta Galatasaray ile oynayacakları maça odaklanacaklarını ve bu maçı kazanmaların gerektiğini açıkladı.

Hakkı Çelikel yeni Malatyaspor’un son maçlardaki başarısız sonuçlara rağmen ligdeki sıralamadaki yerlerinin tehlikeli bir yer olmadığını ama bu kötü gidişata dur demeleri gerektiğini söyledi. Yeni Malatyaspor’un aldığı sonuçların ve bulunduğu sıranın da Yeni Malatyaspor’a yakışmayan sonuçlar olduğunu da ifade etti.