Yeni Malatyaspor’da Teknik Direktör Kim Olacak?

Yeni Malatyaspor’un teknik direktör Sergen Yalçın ile yolları ayırmasından sonra kulübün yeni direktörünün kim olacağı merak konusu olmaktadır. Yeni teknik direktör olarak Trabzonspor ile yollarını ligin ilkyarısının sonunda ayıran Ünal Karaman’ın ismi çok geçse de Yeni Malatyaspor Yönetimi teknik direktör arayışında aceleci davranmadıklarını açıkladı.

Yeni Malatyaspor’un basın Sözcüsü Hakkı Çelikel yeni teknik direktör ile ilgili olarak ‘’ Kulübümüzün teknik direktör arayışında acil davranmasını gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Teknik direktörlük ile ilgili herhangi bir aday ile görüşmedik. Bizim önceliğimiz bir teknik direktörden daha çok Yeni Malatyaspor’u iyi yerlere taşıyacak bir teknik direktör ile çalışmaktır.’’ dedi. Hakkı Çelikel Yeni Malatyaspor ile görüştüğü söylenen teknik direktör isimlerinin hiçbiri ile görüşülmediğini de konuşmalarına ekledi.

Takım Sportif Direktör ile Çalışacak

Sergen Yalçın’ın takımın başından ayrılmasından sonra yeni bir teknik direktör ile çalışmaya başlana kadar takımın sportif direktör Ali Ravcı ile çalışacağı belirtildi. Yeni Malatyaspor Yönetimi transfer sezonunun bitmesine daha zaman olmasından dolayı teknik direktör ve futbolcu transferi ile ilgili görüşmelerin sürdüğünü belirttiler.