Yeni Malatyaspor

Yeni Transferlerin Başarısı

Yeni Malatyaspor’un ara transfer dönemindeki göze çarpan transferlerinden olan Remi Walter ve Karim Hafez Galatasaray maçı kadrosunda ilk 11’de forma giydiler. İki yeni transfer de Galatasaray karşısındaki başarılı performansları ile dikkat çektiler ve özellikle taraftarların sevgisini kazandılar.

Sol bekte oynayan Mısırlı transfer Karim Hafez Galatasaray takımından gelen atakları keserek atakların gollerin sonuçlanmasını engelledi. Atakları kesme konusunda başarılı olan Karim Hafez ileri de oynayan takım arkadaşlarına da destek oldu. Karim Hafez’in maçta yaptığı isabetli ortalar da Mısırlı futbolcunun başarılı performansının bir göstergesiydi.

Remi Walter’in Uyumlu Futbolu

Yeni Malatyaspor’un diğer yeni transferi olan Fransız futbolcu Remi Walter’ın da Galatasaray maçında ilk 11’de sahada başarılı performansı ile beğeni topladı. Remi Walter hızlı koşması ve Galatasaraylı futbolculardan top çalma becerisi ile takım arkadaşlarına gol pozisyonu yarattı. Remi Walter sahada takım arkadaşlarıyla da uyum içinde bir futbol sergiledi.

Yeni transferlerin diğer ismi olan Vidar Kjartansson da 46. Dakikada Galatasaray maçında sahaya girdi. Gökhan Töre’nin yerine maça giren Vidar Kjartansson maçta kaldığı süre boyunca takım arkadaşlarına attığı paslar ile ve takım ile uyum içindeki oyunu ile başarılı yeni transferler arasında yerini aldı.