Malatyaspor

Gökhan Töre Artık Evli

Yeni Malatyaspor futbolcusu Gökhan Töre evlendiğini açıkladı. Gökhan Töre’nin sade bir törenle ve medyanın haberi olmadan evlenmesi taraftarlarda şaşkınlık yarattı. 28 yaşındaki Gökhan Töre’nin kız arkadaşı Buket Büyükdere ile 1 ay önce evlendiğini Gökhan Töre açıkladı.

Beşiktaş’tan Yeni Malatyaspor’a transfer olan Gökhan Töre’nin kız arkadaşı mimar Buket Büyükdere’nin sosyal medya hesabından soyadını Töre olarak değiştirmesi ilk önce dikkat çeken bir ayrıntı olmuştu. Buket Büyükdere’nin evlenmeden soyadını Töre olarak değiştirildiği haber yapılmıştı. Daha sonraki süreçte Buket Büyükdere’nin Gökhan Töre ile evlendiği ve soyadını da bu sebeple değiştirdiği ortaya çıktı.

‘’Evlendik’’

Gökhan Töre ile eşi Buket Büyükdere Bebek’te yürüyüş yaptığı sırada gazetecilerin sorusu üzerine evlilik sorularını yanıtladı. Gökhan Töre evlilik sorularına evet yanıtını vererek geçen ay sade bir törenle evlendiklerini söyleyerek çok mutlu olduklarını ve evliliğin güzel bir kurum olduğunu da sözlerine ekledi. Gökhan Töre artık Buket Büyükdere ile evli bir çift olduklarını gazetecilere ifade etti.

Gökhan Töre 2019 yılının haziran ayında oyuncu Esra Bilgiç ile olan evliliğini bitirmiş ve boşanmıştı.