Hikmet Karaman

Hikmet Karaman’a 60 Yaş Sürprizi

Yeni Malatyaspor’un yeni teknik direktörü Hikmet Karaman kendisine hazırlanan sürpriz doğum günü kutlamasında çok sevindi. Geçen hafta Yeni Malatyaspor ile sözleşme imzalayan Hikmet Karaman’ın doğum günü olduğu için teknik adama taraftarlar doğum günü sürprizi hazırlayarak kutlama yaptılar. 60. Doğum gününü kutlayan Hikmet Karaman’a doğum gününü kutlayan taraftarlar deneyimli teknik direktörü Yeni Malatyaspor’da başarılar da dilediler.

Malatyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ender Kaya Hikmet Karaman’ın deneyimli ve başarılı bir teknik adam olduğunu vurgulayarak Yeni Malatyaspor’da da başarılı işler yapacağına inandıklarını söyledi. Ender Kaya Hikmet Karaman’ın ilk maçı olan Konyaspor maçında iyi mücadele edildiğini Trabzonspor maçında da kendisinden başarı beklediklerini ifade etti.

Hikmet Karaman da doğum günü pastasının mumlarını başarı dileğinde bulunarak üfledi.

Yeni Malatyaspor’da Eksik Futbolcular

Yeni Malatyaspor 11 Mart Çarşamba günü (yarın) Trabzonspor ile erteleme maçında karşılaşacak. 24 Ocak tarihinde Elâzığ merkezli 6,2 şiddetinde olan deprem sebebiyle o hafta oynanacak Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçı oynanamamıştı. Ertelenen bu karşılaşma yarın oynanacak. Yeni Malatyaspor’un Trabzonspor maçına çıkacak kadrosunda cezalı ve sakatlıkları olan futbolcular bulunuyor.

Malatya temsilcisinde Chebake, Teenage Hadebe, Mustafa Akbaş Yeni Malatyaspor’un kart cezalısı olan futbolcular, Hafez, Remi Walter, Youssouf Ndayishimiye, Vidar Kjartansson da sakat futbolcular olarak kadroda bulunamıyor.