Kemal Özdeş

Kemal Özdeş İstifa Etti

Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Kemal Özdeş Yeni Malatyaspor’un ligde üst üste aldığı başarısız sonuçlar sebebiyle istifa etti. Yeni Malatyaspor’u 1 ay önce çalıştırmaya başlayan Kemal Özdeş’in istifa kararını Yeni Malatyaspor kulubü ise kabul etmedi ve Kemal Özdeş’le çalışmaya devam etti.

Yeni Malatyaspor Kemal Özdeş’le çıktığı son 4 maçında mağlubiyet almış ve puan kaybetmeye devam etmişti. Bu hafta sonu Antalyaspor ile kendi sahasında karşılaşan Yeni Malatyaspor bu maçtan da 2-1 yenilgi ile ayrıldı. Antalyaspor yenilgisinden sonra teknik direktör Kemal Özdeş takımın başarısız sonuçlarının sonucu olarak istifa kararı aldı ve bu kararını da açıkladı.

Yeni Malatyaspor’da Radikal Değişiklikler 

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu Kemal Özdeş’in istifasını kabul etmeyerek teknik adamın takımı çalıştırmasına devam kararını aldılar. Yeni Malatyaspor kulübü takımda radikal değişiklik ve yapılanma çalışması yapmak için toplanma kararı aldı.

Yeni Malatyaspor en son aldığı yenilgi ile ligde puan sıralamasında ligden düşme sıralamasına da yaklaştı. Malatya temsilcisi takım 24 puanla 22. Sırada yer alıyor