Galatasaray-Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor Antalyaspor Maçına Odaklandı

Hafta sonu deplasmanda oynanan Galatasaray-Yeni Malatyaspor maçında 1-0 mağlup olan Yeni Malatyaspor’da alınan yenilginin moral bozukluğundan çok maçtaki hakem kararları konuşuluyor. Galatasaray maçında Var incelemesi sonucu iptal edilen penaltı kararına da tepkisini farklı mecralardan gösteren Yeni Malatyaspor’un yönetimi Fraport TAV Antalyaspor maçına odaklanmaya başladı.

Yeni Malatyaspor’un Sportif Direktör olan Ali Ravcı 23 Şubat Pazar günü kendi sahalarında misafir edecekleri Antalyaspor maçı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Yeni Malatyaspor’un Antalyaspor maçında galibiyete odaklandığını söyledi. Ali Ravcı deplasmanda oynadıkları Galatasaray maçında yenilmelerine rağmen oynadıkları futbolun ümit verici olduğunu söyleyerek maçtaki VAR hakeminin verdiği penaltı kararı ile ilgili olarak da  konuştu. Ali RAVCI Galatasaray maçındaki RAV hakeminin maçı tekrar izleyip herkesin gördüğü penaltı kararının RAV hakeminin de görmüş olmasını umut ettiğini söyleyerek Antalyaspor maçına galibiyet hedefi ile çıkacaklarını söylediler.

‘’Taraftarlarımızın Desteğini Bekliyoruz’’

Ali Ravcı kendi sahalarında oynayacakları Antalyaspor maçına takımın hem ruhen hem de fiziken hazır olduklarını vurgulayarak Yeni Malatyaspor’un maçtan galip gelecek güçte olduğunu açıkladı. Ali Ravcı Antalyaspor maçında en önemli olanın destek olduğunu söyleyerek Yeni Malatyaspor taraftarlarından pazar günü maçta kendilerini desteklemelerini istedi.

Yeni Malatyaspor Süper Ligde son 6 haftadır maç kazanamıyor. Yeni teknik direktör Kemal Özdeş ile çalışmaya başlayan ve maç kazanamam serisine dur demek isteyen Yeni Malatyaspor’da umutlar Antalyaspor maçına kaldı. Yeni Malatyaspor takımı Antalyaspor’u yenip maç kazanmaya başlamak istiyor.