Antalya Maçı Öncesi Yeni Malatyaspor’da Hareketli Günler

Süper Lig takımlarından Yeni Malatyaspor – Antalyaspor 23 Şubat Pazar günü karşı karşıya gelecek. Kritik maç öncesi Yeni Malatyaspor hareketli günler geçiriyor. Takımı ziyaret eden Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ‘’ Yeni Malatyaspor bizim göz bebeğimiz. Sizler de burada takımı en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Bizler de hiçbir siyasi ayrım yapmaksızın her zaman takımımızın yanında olacağız. Takımımızın başarısı için ne gerekliyse her zaman yapmaya hazırız.’’ açıklamalarında bulundu.

Yeni Malatyaspor, Süper Lig kapsamında Antalyaspor ile kendi evinde karşılaşacak. Müsabakadan galibiyet ile ayrılmak isteyen Yeni Malatyaspor sıkı bir şekilde hazırlıklar yaptı. Maç öncesinde Yeni Malatyaspor, ziyaretçileri ile hareketli günler geçirdi.

Milletvekili Fendoğlu: Yeni Malatyaspor Bizim Göz Bebeğimiz

Yeni Malatyaspor’un hafta sonu Antalyaspor ile gerçekleştireceği maç öncesi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Nurettin Soykan Tesislerindeki takımı ziyaret etti. Takıma tüm şehrin sahip çıkması gerektiğini ve tribünlerde destek olunması gerektiğini belirten Milletvekili Fendoğlu, yaptığı açıklamalarda “Yeni Malatyaspor bizim göz bebeğimiz. Sizler de burada takımı en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Bizler de hiçbir siyasi ayrım yapmaksızın her zaman takımımızın yanında olacağız. Takımımızın başarısı için ne gerekliyse her zaman yapmaya hazırız.” ifadelerine yer verdi.

Kulüp Başkanı Gevrek: Taraftarları Maça Bekliyoruz

Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Milletvekili Fendoğlu’na teşekkürlerini iletti. Antalyaspor ile 23 Şubat Pazar günü yapacakları maçta mutlaka galibiyet ile ayrılmak istediklerini vurgulayan Kulüp Başkanı Gevrek, ‘’Alınacak 3 puan takımın moralini yerine getirecektir. Tüm Malatyalıları maça bekliyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Yeni Malatyaspor’dan Spor Bilimleri Fakülte Dekanı’na Ziyaret

Yeni Malatyaspor altyapı antrenörleri, İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Gündoğdu’ya görevine yeni başladığı gerekçesiyle ziyarete gitti. Sarı siyahlı takımın altyapı antrenörleri “Cemal Hocamız sporun içerisinden gelen değerli bir kardeşimiz. Onu buralarda görmek bizleri mutlu etmiştir. İnşallah bundan sonraki süreçte üniversitemizin kaynak ve beyinlerinden daha fazla faydalanmak adına çalışmalarımız olacak.” açıklamalarını yaptı.