Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor 3 Puana Kilitlendi

23 Şubat Pazar günü kendi sahasında Antalyaspor’u konuk edecek olan Yeni Malatyaspor maç hazırlıklarını sürdürüyor. Orduzu Nurettin Soykan Tesislerinde antrenman yapan Yeni Malatyasporlu futbolcular ısınma hareketleri ile başladı. Pas ve şut çalışması yapan futbolcular antrenmanı Antalyaspor maçının taktik çalışmasının yapılması ile antrenmanı bitirdiler. Antrenmanı teknik direktör Kemal Özdeş yönetti ve Yeni Malatyaspor’un kulüp Başkanı Adil Gevrek de antrenman ile ilgili bilgi aldı.

16 Şubat Pazar günü oynanan Galatasaray maçında 1-0 yenilen Yeni Malalayaspor’da bu yenilgiden çok maçta haksız hakem kararlarına moral bozukluğu yaşanıyordu. Yeni Malatyasporlu futbolcular moral bozukluğunu geride bırakıp Antalyaspor maçını galibiyet ve 3 puanla bitirmeye odaklandılar. Yeni Malatyaspor’un futbolcuları ve kulüp yönetimi Antalyaspor maçı ile ligde son maçlarda aldıkları başarısız sonuçlara dur demek istiyorlar.

Milletvekilinden Moral Ziyareti

Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu da Yeni Malatyaspor’u ziyaret ederek kulübe moral verdi. Mehmet Fendoğlu Yeni Malayaspor’un Nurettin Soykan Tesislerini ziyaret ederek kulüp yönetimi ile görüştü ve futbolculara da moral verdi. Mehmet Fendoğlu da Yeni Malatyaspor’un bu kötü sonuçları hak etmediğini am Antalyaspor maçı ile bu gidişatın son bulacağına inancının tam olduğunu vurgulayarak Yeni Malatyaspor’u desteklemeleri için taraftarlara da çağrıda bulundu. Yeni Malatyaspor’a destek için her şeyi yapmaya hazır olduğunu da belirten Mehmet Fendoğlu futbolculara başarılar diledi.

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek de Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’na bu anlamlı ziyareti için teşekkür etti.