Süper Lig 22. Hafta

Yeni Malatyaspor Galibiyete Hasret

Yeni Malatyaspor Süper Lig 22. Hafta maçında deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak. 16 Şubat Pazar günü Türk Telekom Arena’da oynanacak olan maçta Yeni Malatyaspor galibiyet ile ayrılıp puan kaybetme serisini noktalamak istiyor. Yeni Malatyasporlu futbolcular ve kulüp yönetimi Galatasaray maçındaki galibiyetin takımın yükselişi için can suyu olduğunu dile getiriyorlar.

Yeni Malatyaspor’un Asbaşkanı Aziz Yalçınkaya Yeni Malatyaspor’un ligdeki durumunun Yeni Malatyaspor’un hak ettiği bir tablo olmadığını belirterek Yeni Malatyaspor’un yükselen grafik çizen bir takım olduğunu açıkladı. Aziz Yalçınkaya takımın bu kötü gidişatının uzun sürmeyeceğini başarılı sonuçların alınmasının yakın olduğunu söyleyerek bu hafta zor bir rakip ile karşılaşacaklarını ve futbolda ne olacağının sahada belli olacağını ekledi.

Kemal Özdeş Takımı Çalıştırdı

Yeni Malatyaspor Süper Lig 22. Hafta karşılaşmasında Galatasaray ile karşılaşacak olan Yeni Malatyaspor’un yeni teknik direktörü Kemal Özdeş takım ile beraber maç hazırlıklarını sürdürdü. Kemal Özdeş de Yeni Malatyaspor’un bulunduğu konumu hak etmediğini belirterek Galatasaray maçının takımın dönüşünün maçı olacağını ve Yeni Malatyaspor’un başarılı günlerine geri döneceğini söyledi. Kemal Özdeş Galatasaray maçında Gökhan Töre, Donalds ve Murat Yıldırım’a görev vermesi bekleniyor.