Kemal Özdeş

Yeni Malatyaspor’da Galatasaray Maçı Hazırlığı

Yeni Malatyaspor teknik direktör Kemal Özdeş yönetiminde Galatasaray maçı hazırlıklarına başladı. Orduzu Pınarbaşı Tesisleri’nde maça hazırlık antrenmanlarını yapan Yeni Malatyasporlu futbolcular 16 Şubat Pazar günü deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak. Yeni Malatyasporlu futbolcular Galatasaray maçını kazanıp takımdaki kötü gidişata dur demek istiyorlar.

Yeni Malatyasporlu futbolcuların antrenmanı ısınma hareketleri ile başladı. Isınma hareketlerinin ardından koşu ile antrenmana devam eden futbolcular pas çalışması yaparak antrenmanı sürdürdüler. Teknik direktör Kemal Özdeş’in Galatasaray maçı için taktik çalışması yaptırdığı futbolcular antrenmanı bu taktik çalışması ile bitirdiler.

Yeni Malatyaspor’un Sakat Oyuncuları

Yeni Malatyaspor’un sakat olan ve Yeni Malatyaspor’un son 2 maçında kadroda olamayan Moryke Fofana antrenmanda bireysel antrenör ile çalıştı. Teenage Hadebe de hafif sakatlığı olduğu için takımla beraber antrenmana katılamadı o da bireysel antrenör ile çalıştı.

Teknik Direktör Kemal Özdeş ile 3. Maçına çıkacak olan Yeni Malatyaspor ligde 11 çata sadece 1 kez galibiyet elde etti. Yeni Malatyasporlu futbolcular ve kulüp yönetimi Galatasaray maçından galibiyet ile ayrılıp hem 3 puanı almak hem de uzun bir aradan sonra galibiyet ile tanışmak istiyorlar.