Taraftarlar Derneği

Yeni Malatyaspor’a Yemekli Destek

Malatyaspor Taraftarlar Derneği Yeni Malatyaspor takımına verdiği desteğin de bir göstergesi olarak yemek organizasyonu düzenledi. Yeni Malatyaspor’un yönetim kurulu üyelerinin katıldığı yemek Malatyaspor Taraftarları Derneği’yle Yeni Malatyaspor’un birlik ve beraberliğinin en güzel göstergesi oldu. Yeni Malatyaspor’un ligde aldığı başarısız sonuçlar ve kötü gidişatı ile ilgili olarak Malatyaspor Taraftarlar Derneği takımlarını her koşulda ve her şartta koşulsuz destekleyeceklerini açıklamıştı.

Malatyaspor Taraftarlar Derneği’nin Başkanı Ender Kaya düzenlenen yemek ile ilgili yaptığı açıklamada Yeni Malatyaspor’un taraftarlara en çok ihtiyaç Duyduğu bir zamanda takımlarını her zaman desteklediklerini ve destekleyeceklerini söyledi. Dernek Başkanı taraftarlığının sadece takım kazandığında taraftar olmak değil takımı yenildiğinde de takımının arkasında olmak olduğunu söyleyerek Malatyaspor taraftarlığının da bunu gerektirdiğini söyledi. Ender Kaya düzenlenen bu yemek organizasyonunun yeni Malatyaspor’u desteklerinin ve takımlarına bağlılıklarını anlattığını sözlerine ekledi.

‘’Taraftarımız En Büyük Destekçimiz’’

Yemeğe Yeni Malatyaspor’un 2. Başkanı olan Selim Pilten, Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Çelebi ile Kulüp Genel Müdürü görevinde olan Selçuk Günaydın’ın katılımı oldu. Selim Pilten düzenlenen yemek ile ilgili Malatyaspor Taraftarlar Derneğine teşekkür ederek Malatyaspor taraftarlarının takım için en büyük ve güçlü destek olduğunu söyledi. Selim Pilten Yeni Malatyaspor Derneğine takımın kötü günlerinde gösterdikleri destek için de teşekkürlerini iletti.