Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor Kalecisi Farnolle’nin Hedefi Avrupa Kupaları

Teknik Direktörlüğe Sergen Yalçın’ın getirilmesiyle bir çıkış yakalayan Yeni Malatyaspor’un önemli isimlerinden kaleci Fabien Farnolle hazırlık kampında yaptığı açıklamada ”Kendi performansım ve takım arkadaşlarımın performansına bakarak Avrupa’ya gidecek kalitede bir takım olduğumuzu söyleyebilirim” diyerek görüşlerini ifade etti. Tecrübeli file bekçisi bunun yanı sıra daha önce hedeflerinin farklı olmasına rağmen Türkiye’de olmaktan mutlu olduğunu da ifade etti. Yeni Malatyaspor hazırlıklarına son sürat devam ediyor.

Fabien Farnolle: Yarın Bugünden Daha İyi Olacağım

2019 – 2020 Cemil Usta Sezonunda ilk yarıyı 24 puan ile 8. sırada kapatan Yeni Malatyaspor ara dönem kamp çalışmalarını Antalya’da sürdürüyor. Kulüp televizyonu da hazırlık kampını yakından takip ediyor. Yeni Malatyaspor’da ilk sezonun en istikrarlı ve başarılı isimlerinden olan 34 yaşındaki tecrübeli kaleci Fabien Farnolle Antalya kampında kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Kulüp televizyonuna verdiği açıklamada Fabien Farnolle ”İlk yarıdaki başarımı çok çalışmama borçluyum, yarın bugünden daha iyi olacağım” dedi.

Farnolle Avrupa Kupaları İçin İddialı Konuştu: Eli Boş Dönmeyeceğiz

Beninli tecrübeli eldiven Avrupa Kupaları için ”Daha önce Avrupa Kupalarında deneyimimiz oldu. bu atmosferin nasıl olduğunu biliyoruz. Hedefimiz geçen sene olduğu gibi yine Avrupa Kupalarına katılmak. Geçen senenin de deneyimi ile Avrupa Kupalarına katıldığımız takdirde elimizin boş dönmeyeceğini söyleyebilirim.” dedi. Yeni Malatyaspor yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor.