Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor’da Umut Bulut ve Jahovic’ten Açıklamalar

Ligin ilk yarısında başarılı bir performans ortaya koyan Yeni Malatyaspor ikinci yarıya Antalya’da gerçekleştirilen kamp ile hazırlanıyor. Takımın önemli isimlerinden olan ve gol yükünü sırtlayan Jahovic ile yeni transfer Umut Bulut kampta açıklamalarda bulundu. Adis Jahovic gol krallığı için iddialı olduğunu söylerken yeni transfer Umut Bulut’ta rekabet ortamının faydalı olacağını söyledi.

Jahovic: Gol Krallığında İddialıyım

10 gol ile Süper Lig’de gol krallığı yarışının içinde bulunan Jahovic ”Ligin ikinci yarısında takım olarak elimizden geleni yapacağız, gol krallığında iddialıyım” dedi. Öte yandan başarılı teknik adam Sergen Yalçın için ise ”Türkiye’nin bir numaralı hocası” ifadesini kullandı.

Yeni Transfer Umut Bulut’tan Rekabete Hazırım Mesajı

Yeni Malatyaspor’da takıma yeni katılan isimlerden olan Umut Bulut’ta kampa katıldıktan sonra açıklamalarda bulundu. Jahovic’in kaliteli bir golcü olduğunu ifade eden Umut Bulut ”Rekabet her zaman iyidir” diyerek forma yarışında iddilalı olduğunu belirtti. Tecrübeli oyuncu Yeni Malatyaspor ile ikinci yarıda daha iyi bir performans yakalayacaklarını da sözlerine ekledi.

Ara dönem hazırlıklarını hız kesmeden sürdüren Yeni Malatyaspor’da oyuncular Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor. 13 Ocak’a kadar Antalya kampını sürdürecek olan Yeni Malatyaspor 11 Ocak Cumartesi günü Arnavutluk’tan Kukesi ile bir hazırlık maçı oynayacak. Sonrasında Sivasspor ile oynayacakları Türkiye Kupası maçı için kentten ayrılacak.