Yeni Malatyaspor'da transfer zirvesi

Yeni Malatyaspor’dan Transfer Açıklaması: Oğuzhan, Alper ve Mehmet Ekici Gündemimizde

Ara dönem hazırlıklarını sürdüren Yeni Malatyaspor’da transfer hareketliliği de devam ediyor. Ara dönem kampı için Antalya’da hazırlıklarını sürdüren Yeni Malatyaspor’da transfer zirvesi gerçekleştirildi. Kulüp başkanı Adil Gevrek, Teknik Direktör Sergen Yalçın ve Sportif Direktör Ali Ravcı ile transfer sürecini değerlendirdi. Yapılan değerlendirme sonrası açıklamalarda bulunan başkan Gevrek ”Oğuzhan Özyakup, Alper Potuk ve Mehmet Ekici ile ilgileniyoruz.” dedi.

Başkan Gevrek: Şartlar Oluşursa Transferler Gerçekleşebilir

Ligin ilk yarısında başarılı bir performans gösteren Yeni Malatyaspor transfer dönemine tecrübeli santrafor Umut Bulut ile anlaşarak hızlı bir başlangıç yapmıştı. Antalya hazırlık kampında teknik direktör ve sportif direktör ile transfer zirvesi gerçekleştiren başkan Gevrek ” Mehmet Ekici ve Alper Potuk önemli oyuncular. Her takım böyle oyunculara sahip olmak ister. Bu oyuncular gündemimizde, şartlar oluşursa olabilir.” diyerek taraftarları heyecanlandırdı. Başkan ayrıca Oğuzhan Özyakup ile de ilgilendiklerini ifade etti.

Gevrek: Guilherme İçin Resmi Teklif Yok

Takımın önemli oyuncularından Guilherme’de Yeni Malatyaspor’da transfer zirvesi gündeminde yer aldı. Başkan Gevrek Yeni Malatyaspor forması ile başarılı bir tablo ortaya koyan Guilherme için henüz kendilerine ulaşan resmi bir teklif olmadığını dile getirirken ”Adı Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılıyor. Bir teklif gelirse oyuncunun kariyeri ve kulüp menfaatleri doğrultusunda kolaylık sağlayabiliriz.” dedi.