Yeni Malatyaspor-Ankara

Yeni Malatyaspor’a Moral Ziyareti

07 Şubat Cuma günü oynanacak olan Yeni Malatyaspor-Ankaragücü maçının öncesinde Yeni Malatyaspor kulübüne anlamlı bir ziyaret gerçekleşti. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Yeni Malatyaspor Kulübünü ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Yeni Malatyaspor kulübüne öncelikle yeni teknik direktörleri Kemal Özdeş ile ilgili hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Selahattin Gürkan Yeni Malatyaspor’un başarılı ve güçlü bir kadroya sahip olduğunu, takımın son maçlarda aldığı sonuçların üzücü olduğunu ama bunların aşılacağını ve başarılı sonuçlar alınacağına inançlarının tam olduğunu sözlerine ekledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Kemal Özdeş ile Yeni Malatyaspor’un güzel sonuçlar alacağını ve hak ettiği yere geleceğini söyleyerek bugün oynanacak olan Yeni Malatyaspor- MKE Ankaragücü maçında takıma başarılar diledi.

‘’Yeni Malatyaspor Malatya Halkını Temsil Ediyor’’

Yeni Malatyaspor’un başkanı Adil Gevrek bu anlamlı ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek, oynayacakları Ankaragücü maçında hedeflerinin galibiyet olduğunu söyleyerek Kemal Özdeş ile beraber takımın uyum içinde çalıştığını ve Yeni Malatyaspor’un başarılı sonuçlar alacağını söyledi Kemal Özdeş de Yeni Malatyaspor’un başarılı olmasının tüm Malatya halkının mutlu olması anlamına geldiğini ve kulüp olarak bu sorumluluğu hissettiklerini söyledi.