Yeni Malatyaspor transferde

Yeni Malatyaspor’un Hedefi Fenerbahçe’li Yıldızlarda

Süper Lig’in ilk yarısında oynadığı futbolla sporseverlerin dikkatini çekmeyi başaran Yeni Malatyaspor transferde kadrosuna önemli isimleri katmayı planlıyor. İlk yarıda etkili bir performans sergileyen Guilerme’nin Beşiktaş ile anlaşması sonrasında yönetim oyuncunun yerini doldurmak istiyor. Yeni Malatyaspor’un asıl hedefi ise Fenerbahçe’nin gözden çıkardığı Mehmet Ekici ve Alper Potuk.

Adil Gevrek Giden Oyuncu Durumuna Göre Transferde Adım Atacağız

Yeni Malatyaspor başkanı Adil Gevrek transfer ile ilgili ”Şuan için bir oyuncu almak istiyoruz. Ancak giden oyuncu olursa yerini doldurmak için transfer gerçekleştirebiliriz.” dedi. Kiralık olarak forma giyen takımın önemli oyuncularından Guilherme’nin Beşiktaş ile anlaşmasıyla Yeni Malatyaspor transfer sürecinde oyuncunun yerini doldurmak istiyor.

Stoper, Orta Saha ve Hücuma Birer Takviye Yapılacak

Yeni Malatyaspor’da gerçekleştirilen transfer zirvesinde teknik heyet savunma, orta alan ve hücum için birer takviye istedi. Başkan Adil Gevrek’in teknik ekibin bu talebine olumlu yanıt verdiği ve çalışmaları başlattığı öğrenildi. Yeni Malatyaspor transferde önceliği Fenerhabçeli yıldızlar Mehmet Ekici ve Alper Potuk’a veriyor. Teknik ekibin transfer talebinde orta alan için Mehmet Ekici, hücum için de Alper Potuk’la takviye yapmak isteyen yönetim kolları sıvadı. Yönetim tecrübeli orta saha oyuncusu Mehmet Ekici’yi bonservisi ile almak isterken Alper’in ise kiralanması gündemde.