Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek

Adil Gevrek Görevi Bırakıyor

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek yeni sezon için aldığı kararı açıkladı. Adil Gevrek’in bu sezonun sonunda kulüp başkanlığı görevini bırakacağı öğrenildi. Gevrek’in bu kararı almasında son günlerde yaşanan olayların ve salgın hastalık sürecinin sonuçlarının etkili olduğu belirtildi.

Adil Gevrek’in görevi bırakması durumunda aday olacak kişilerle ilgili de çeşitli isimler geçiyor. Gevrek görev değişiminin Yeni Malatyaspor için oldukça iyi olacağını ve takımın başarısının artmasında etkili olacağını düşünüyor.

Kulüp İçin Kan Değişimi Gerekli

Yeni Malatyaspor kulübünün başkanlığını bir süredir başarı ile yürüten Adil Gevrek, yeniz sezon için bir karar aldığını açıkladı. Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek takımını alt liglerden alarak Avrupa’ya taşınmasında öncülük yaptığı biliniyor.

Gevrek’in bu kararı almasında son yaşanan olaylar ve maddi sıkıntılar oluşması, kendisinin yorulması ve kulüpte bir kan değişimine ihtiyaç duyulduğuna inanılması gibi sebeplerin etkili olduğu belirtildi. Gevrek’i görevi bırakması durumunda kulübün başına geçecek 3 aday bulunuyor. Bu adayların Hasan Hüseyin Bozkurt, Şevket Salık ve Nuri Tuna’nın adının geçtiği belirtiliyor.