corona virüsü

Fatih Terim’e Yeni Malatyaspor’dan Geçmiş Olsun Mesajı

Ülkemizde ve dünyada corona virüsü covid-19 ile olan mücadelede her gün virüse yakalanan yeni bir vaka çıkıyor. Her alanda ünlü isimlerin de virüse yakalanması durumun ciddiyetini gözler önüne sermişti. Ülkemizde ise covid-19 virüsüne Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de yakalandı. Fatih Terim’in sosyal medya hesabından covid-19 virüsüne yakalandığını ve tedavi olduğunu paylaşması ile spor dünyası başta olmak üzere tüm sevenlerini üzdü.

Fatih Terim’in sağlık durumunu iyi olduğu sigara içmemesinin bu tedavi sürecinde teknik adam için avantaj olduğu bilgisi alındı. Fatih Terim covid-19 için riskli yaş grubunda olması ve virüsün solunum yetmezliği yaratması sebebiyle özellikle ailesinin endişelenmesine neden oldu.

Yeni Malatyaspor Kulübü de Türk futbolunun efsane teknik direktörü Fatih Terim’in covid 19 virüsüne yakalanması ile ilgili olarak geçmiş olsun ve destek mesajı yayınladı.

‘’Fatih Terim Lider, Mücadeleci ve Lider Biri’’

Yeni Malatyaspor’un yayınladığı mesajın yanında Yeni Malatyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel de yaptığı açıklama ile Fatih Terim geçmiş olsun dileklerini ileterek en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni etti. Hakkı Çelikel Fatih Terim’in mücadeleci, pes etmeyen, lider kişiliği ile bu hastalıktan kazanan olarak çıkacağını söyleyerek Galatasaray camiasına da geçmiş olsun dileklerini iletti. Basın Sözcüsü son olarak covid-19 ile olan mücadelemizi görünmeyen bir düşman ile olan mücadele olduğunu söyleyerek bu günlerin de geçeceğine inandığını açıkladı.