Hikmet Karaman

Hikmet Karaman Hızlı Başladı

Yeni Malatyaspor’da yeni teknik direktör Hikmet Karaman dönemi başladı. Pazar günü oynanan Denizlispor maçında 2-0 yenilen Yeni Malatyaspor’da teknik direktör Kemal Özdeş ile karşılıklı olarak sözleşme feshedilmişti. Kemal Özdeş’in ayrılmasından sonra Yeni Malatyaspor kulübü teknik direktör görevi için Hikmet Karaman ile dün anlaştı. Hikmet Karaman’ın takımın başına gelmesiyle yeni teknik direktör takım ve kulüp ile vakit kaybetmeden çalışmalara başladı.

Hikmet Karaman’ın ilk olarak takım personelleri ve futbolcularla tanışma sürecinden sonra kendi futbol kurallarını anlattı. Hikmet Karaman’ın önce kulüp yönetimi ile daha sonra da futbolcular ile toplantı yaptığı ve uygulayacağı program üzerine bilgi verdiği açıklandı. Yeni teknik direktörün futbolcuların uyku düzeninden beslenmesine kadar her ayrıntıya dikkat ettiği ve her futbolcu ile ayrı ilgilendiği bilgisi verildi.

İlk Maç Konyaspor’la

Yeni Malatyaspor’un yeni teknik direktörü Hikmet Karaman’ın futbolculara ilk prensip olarak disiplinli çalışmayı vurguladığı ve başarıya giden yolun disiplinden geçeceğini anlattığı açıklandı. Hikmet Karaman Yeni Malatyaspor takımını cumartesi günü oynanacak Konyaspor maçına hazırlıyor. Konyaspor maçı Hikmet Karaman’ın da ilk maçı olacak ve maç Yeni Malatyaspor’un sahasında oynanacak.