Kemal Özdeş

Kemal Özdeş Dönemi Bitti

Ligde bir türlü aradığı çıkışı bulamayan Yeni Malatyaspor teknik direktör Kemal Özdeş ile çalışmayı bırakma kararı aldı. Ligde son 8 maçında da 8 mağlubiyet alan Yeni Malatyaspor 15 Aralık tarihinde Beşiktaş’a aldığı galibiyetten sonra bir daha maç kazanamadı. Ocak ayının son haftasında teknik direktör Sergen Yalçın ile yollarını ayıran Yeni Malatyaspor teknik direktör Kemal Özdeş’le çalışmaya başladı.

Kemal Özdeş’in çalıştırdığı Yeni Malatyaspor takımı ligde 5 maça çıktı ve 5 maçında da mağlup oldu. Geçen hafta Yeni Malatyaspor’un Antalyaspor’a yenilgisi sonrasında Kemal Özdeş istifasını Yeni Malatyaspor kulüp yönetimine sunmuştu. Yeni Malatyaspor yönetimi Kemal Özdeş’in istifasını kabul etmemiş ve teknik adamla çalışmaya devam etme kararı almıştı.

Takım Kadrosunda da Değişiklik Olacak

01 Mart Pazar günü (dün) deplasmanda Denizlispor’a 2-0 yenilen Yeni Malatyaspor’da bu yenilgi ile ipler kopma noktasına geldi. Yeni Malatyaspor teknik direktör Kemal Özdeş’le yollarını ayırma kararı aldı. Kulüp yönetimi yaptığı açıklamada Kemal Özdeş’le karşılıklı anlaşma çerçevesi içinde teknik adamla yollarını ayırdıklarını ifade etti. Yeni Malatyaspor kulübü twitter hesabından da Kemal Özdeş’le yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Yeni Malatyaspor’un Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel de Kemal Özdeş’le karşılıklı olarak çalışmama kararı aldıklarını ve yeni teknik direktör ile ilgili henüz netleşen bir isim olmadığını da söyledi.

Yeni Malatyaspor yönetiminin Kemal Özdeş’le yollarını ayırdıktan sonra takımda da kadro değişikliği yapacağı biliniyor.