Yeni Malatyaspor

Kemal Özdeş Kendi Futbolunu Kuruyor

Süper Ligde aldığı başarısız maç sonuçları ve kötü gidişat sonucu Yeni Malatyaspor teknik direktörü Kemal Özdeş’in takımı sıkı bir çalışmaya yönlendi. 2 hafta önce imzalan sözleşme ile Yeni Malatyaspor’un yeni teknik direktörü olan Kemal Özdeş kendi futbol oynama prensiplerini ve oyun şeklini futbolculara aktarmak için son günlerde ekstra bir çaba sarf ediyor.

Kemal Özdeş Yeni Malatyaspor’a yeni transfer olan futbolcular ayrı ilgileniyor. Takımdaki bütün futbolcularda takımın aldığı kötü sonuçlar ile ilgili oluşa moral bozukluğunu da yeni teknik direktör dağıtmaya çalışıyor. Yapılan antrenmanı kameraya kaydettiren Kemal Özdeş daha sonra bu kaydı futbolcularla beraber izleyerek beraber değerlendirme yaptılar.

Kemal Özdeş ile Yardımcısı Gece Gündüz Çalışıyor

Kemal Özdeş antrenman ve kendi futbol felsefesini oyunculara benimsetmenin yanında Yeni Malatyaspor’lu futbolcuların fiziksel durumlarını da değerlendirdi. Teknik adam kilo fazlası olan futbolcuların ideal kiloya ulaşmaları için futbolcuya özel diyet programı hazırlattı. Bu yoğun ve sıkı çalışma döneminde Kemal Özdeş’e yardımcısı destek oluyor ve yardımcısı da Yeni Malatyaspor’da daha önce sağ bekte oynayan Murat Duman. Kemal Özdeş ve yardımcısıyla beraber Yeni Malatyaspor takımı gece geç saatlere kadar çalışıp Yeni Malatyaspor’u ligde üst sıralara taşımaya kararlılar.