Kemal Özdeş

Kemal Özdeş’in İlk Maçında Hayalkırıklığı

Yeni Malatyaspor teknik direktör Kemal Özdeş ile çalışan takımın çıktığı ilk maç olan Aytemiz Alanyaspor maçından yenilgi ile ayrıldı. Süper Ligin 20. Hafta maçı olan ve Aytemiz Alanyaspor’un sahasında oynanan maça iki takım da galibiyet düşüncesi ile çıktı. Kemal Özdeş’in çalıştırdığı Yeni Malatyaspor maçtan yenik ve kötü gidişatına dur diyememenin üzüntüsü ile ayrıldı.

Süper Ligin ikinci yarısının başında teknik direktör Sergen Yalçın ile yolları ayıran Yeni Malatyaspor teknik direktör olarak Kemal Özdeş’le sözleşme imzalamıştı. Süper Ligin ilk yarısında 9. Haftada Hes Kablo Kayserispor’u 4-0 yenen Yeni Malatyaspor bu galibiyetten sonra oynadığı 10 lig maçında 1 galibiyet aldı. Alınan tek galibiyet de 15. Haftada Beşiktaş’ı 2-0 yendiği maçtır. Aytemiz Alanyaspor’a karşı alınan yenilgi ile Yeni Malatyaspor 24 puanla ligde 10. Sıraya düştü.

Yeni Malatyaspor-Ankaragücü Maçı

Yeni Malatyasporlu futbolcular, teknik kadro ve yönetim takımın bu istikrarsız ve kötü gidişatını sona erdirmek istiyor. 07 Şubat Cuma günü Yeni Malatyaspor’un Ankaragücü ile oynayacağı lig maçını Yeni Malatyaspor kazanmak istiyor. Teknik direktör Kemal Özdeş’in de Ankaragücü maçı çalıştırdığı takımın performansının görüleceği bir maç olacaktır.