teknik direktörü Kemal Özdeş

Kemal Özdeş’in İlk Maçı

Yeni Malatyaspor teknik direktörü Kemal Özdeş ile sözleşme imzalayıp teknik adam ile çalışmaya başladı. Teknik direktör Sergen Yalçın ile sözleşmesini fesheden Yeni Malatyaspor Kemal Özdeş ile anlaşmıştı. Kemal Özdeş ile çalışmaya başlayan Yeni Malatyaspor takımı bu hafta sonu Süper Ligde 20. Hafta maçında Alanyaspor ile karşılaşacak. Alanyaspor maçı yeni teknik direktör Kemal Özdeş ile çalışan Yeni Malatyaspor’un ilk maçı olacak.

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel yeni teknik direktörü Kemal Özdeş ile çalışmaya başladıklarını ve Kemal Özdeş ile takımın başarılı sonuçlar alacağını söyledi. Hakkı Çelikel Kemal Özdeş’in başarılı bir teknik adam olduğunu ve Yeni Malatyaspor’u çalıştırdığı için mutlu olduklarını ve Kemal Özdeş’in Yeni Malatyaspor kulübüne hayırlı olmasını diledi.

‘’Yeni Transferler ile İlgili Detaylı Çalıştık’’

Hakkı Çelikel Yeni Malatyaspor’un ara transfer sezonunda yaptığı transferlerde yabancı futbolcuların takıma uyum sağlayacağını ve çok iyi futbolcuları transfer ettiklerini belirtti. Hakkı Çelikel son olarak transfer görüşmelerinde kulüp olarak çok detaylı araştırma yaptıklarını ve teknik direktör Kemal Özdeş başta olmak üzere tüm takıma güvendiklerini açıkladı.