Sivasspor

Eren Tozlu Futbolu Özledi

Yeni Malatyaspor’un 14. Haftada karşılaştığı Sivasspor maçında sakatlanan Eren Tozlu bu dönemde bireysel antrenmanlarına devam ediyor. Eren Tozlu’nun yan çapraz bağları kopmuş ve hastanedeki tedavisinin ardından evde de fizik tedavi devam etmişti. Uzun süre takımdan ve formasından uzak kalan Yeni Malatyasporlu futbolcunun bu özlemi corona virüsü covid 19 sebebiyle lig maçlarına ara verilmesiyle arttı.

Futbolu ve sahaları çok özlediğini ifade eden genç futbolcu bu süreçte Nurettin Soykan Tesislerinde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak antrenmanını yapıyor. Eren Tozlu corona virüsünün kendisini kötü etkilediğini ama ümidini kaybetmeden güzel günlerin geleceği zamanı beklediğini ve en kısa zamanda bu günlerin geçmesi için dua ettiğini söyledi.

‘’Tesislerden Dışarı Çıkmıyorum’’

Eren Tozlu küresel salgın ile mücadele ettiğimiz bu günlerde evde kalmamız gerektiğini ve mecbur kalmadıkça dışarı çıkılmaması uyarılarına dikkat edilmesini de belirtti. Genç futbolcu kendisinin de kulübün sosyal tesislerinden dışarı çıkmadığını ve izolasyon kurallarına dikkat ettiğini vurgulayarak herkesin tedbirli davranmasını rica etti.

Eren Tozlu sakatlığının geçtiğini kendisini futbol oynamaya hazır hissettiğini ve takımına katkı sağlaman için sabırsızlandığını da sözlerine ekledi.