33. hafta

Hikmet Karaman ‘’Üzgünüz’’

Süper Lig 33. Hafta maçlarından biri olan Rizespor-Yeni Malatyaspor maçı ligden düşecek takımları da belirleyen bir maç oldu. Karşılaşmayı 3-0 kazanan Rizespor ligden düşme sınırından çıkarken maçın mağlubu Yeni Malatyaspor ligde kalma umutlarını neredeyse bitirdi. Yeni Malatyaspor’un ligde kalma ihtimali tam olarak bitmiş değil ve ligin son hafta maçlarını beklemesi gerekiyor. Süper Ligde son maçlar bu hafta sonu oynanacak ve lig sona erecek.

Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Hikmet Karaman Rizespor maçında ilk yarım saatte iyi bir futbol oynadıklarını söyledi. Teknik adam maçta 5 dakikalık süre içinde hatalar yaptıklarını ve bu hataların da kendilerine gol ardından da yenilgi olarak geri döndüğünü belirtti. Hikmet Karaman 5 dakika içinde 3 gol yediklerini ve alınan yenilgi sonucu üzgün olduklarını da ekledi.

‘’Son Hafta Maçlarını Bekleyeceğiz’’

Rizespor karşısında alınan yenilginin Yeni Malatyaspor’un ligde kalma şansını iyice azaltması üzerine Hikmet Karaman son hafta maçlarının önemli olduğunu ifade etti. Yeni Malatyaspor teknik direktörü takımın matematiksel olarak ligde kalmasının mümkün olduğunu ve son hafta maçlarının bu sebeple önemli olduğunu açıkladı.

Güncel Yazılar