Sergen Yalçın

Hikmet Karaman’ın Nemrut Dağı Gezisi

Yeni Malatyaspor teknik direktör Sergen Yalçın ile yollarını ayırmıştı. 16 Ocak tarihinde yaşanan bu teknik direktör ayrılığından sonra Malatya ekibi Kemal Özdeş ile çalışmaya başladı. Kemal Özdeş Yeni Malatyaspor’da 5 hafta görev yaptı ve 5 maça çıktı. Kemal Özdeş ile oynanan 5 maçta başarısız sonuçlar alınmasıyla 1 Mart tarihinde Kemal Özdeş de teknik direktörlükten istifa etti. Kemal Özdeş’in ayrılmasından sonra Yeni Malatyaspor’da teknik direktörlük görevine Hikmet Karaman getirildi.

Hikmet Karaman’ın teknik direktörlük görevine gelmesinden kısa bir süre sonra pandemi sebebiyle lig maçlarına ara verildi. 12 Haziran’da lig maçlarına başlama kararı alınmasının ardından Yeni Malatyaspor takım halinde antrenmanlara başladı. Bu süreçte takımdaki corona virüsü vakalarının çıkmasıyla antrenmanlara ara verilse de antrenman programına devam diliyor. Teknik direktör Hikmet Karaman bu süreçte boş vakitlerinde çevre gezisi yapıyor. Teknik adamın en son ziyareti Nemrut Dağı’na oldu.

Güneş ve Nemrut Dağı Fotoğrafı

Hikmet Karaman Nemrut Dağına yaptığı gezinin fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı. Yeni Malatyaspor’un 60 yaşındaki teknik direktörü Nemrut Dağından güneşin büyüleyici görüntüsünü çektiği fotoğrafı yayınladı ve beğeni topladı.

Güncel Yazılar