2020-2021 futbol sezonu

Adil Gevrek’in Belediye Başkanı Ziyareti

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonu 11 Eylül tarihinde başlıyor. Yaptığı transferlerle güçlü bir kadro ile sezona hazırlanan Yeni Malatyaspor geçen sezon yaşadığı kötü dönemi bir daha yaşamak istemiyor. Yeni Malatyaspor Kulübü başkanı Adil Gevrek geçen sezon yaşanılan kötü süreçten ders alınarak yeni sezona hazırlandıklarını söyledi.

Adil Gevrek Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Adil Gevrek, Selahattin Gürkan ile Malatyaspor’un Malatya’nın ortak bir değeri olması konusunda görüştüklerini ve faydalı bir ziyaret olduğunu belirtti.

‘’Maddi ve Manevi Destek Oldu’’

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı geçen sezon yaşanılan kötü sürecin Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan’ı, Malatya halkını ve Malatyaspor taraftarlarını üzdüğünü ifade etti. Adil Gevrek Selahattin Gürkan’ın kendilerine maddi ve manevi desteklerinin olduğunu ve Belediye Başkanı ile her zaman iletişim halinde olduklarını söyledi.

Malatya Büyükşehir belediye Başkanı Selahattin Gürkan da Adil Gevrek’in kendisini ziyaretinden memnun olduğuna dikkat çekerek ziyaret için teşekkür etti. Selahattin Gürkan, Yeni Malatyaspor’un başarısından Malatya halkının mutlu olacağını belirtti ve Yeni Malatyaspor’a 2020-2021 futbol sezonunda başarılar diledi.

Güncel Yazılar