Süper Lig

Adil Gevrek ‘’ Tecrübe Oldu’’

Malatya’nın Süper Lig temsilcisi Yeni Malatyaspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Bolu’da kampa giren ve Bolu’da antrenman programını uygulayan Yeni Malatyaspor yeni sezona teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile devam edecek olan Malatya ekibi futbolcu transferlerine de ağırlık veriyor. Yeni Malatyaspor Kulübü başkanı Adil Gevrek yaptığı açıklama ile 2020-2021 futbol sezonunda sahalarda başarılı bir Yeni Malatyaspor olacağını ve geçen sezonda yaşanan başarısızlıkları unutturacaklarını söyledi.

Adil Gevrek geçen sezondaki başarısız sürecinin Yeni Malatyaspor’a yakışmayan bir süreç olduğuna dikkat çekerek bu sürecin acı olduğunu ama kendilerine tecrübe sağladığını belirtti.

‘’Hamza Hamzaoğlu ile Karar Veriyoruz’’

Yeni Malatyaspor Kulübü başkanı 5 futbolcu transferi yaptıklarını ve 4 ya da 5 futbolcu daha transfer etmeyi planladıklarını ifade etti Adil Gevrek takımdan ayrılan futbolcu olursa onun yerine de transfer yapacaklarını ve takımın yeni sezona hazır olacağını söyledi. Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile takımda transfere ihtiyacı olan mevkilere karar verdiklerini sözlerine ekledi. Adil gevrek Yeni Malatyaspor’un eski günlerdeki Yeni Malatyaspor olacağını da söyledi.

Güncel Yazılar