2020-2021 futbol sezonu

Lukoki’nin Hedefi

Yeni Malatyaspor 2020-2021 futbol sezonu kadrosuna Judy Lukoki’yi dahil etmişti. Kongolu futbolcu Yeni Malatyaspor’a ve Malatya’ya geldiği için mutlu olduğunu belirtiyor ve azimle yeni sezona hazırlanıyor. Lukoki Yeni Malatyaspor’un ve kendisinin bu sezon başarılı bir sezon geçireceklerine inandığını ve hedeflerinin olduğunu da söyledi.

Lukoki, farklı futbol kulüplerinden transfer teklifi aldığını ama gelecek hedeflerine Yeni Malatyaspor’da gerçekleştireceğini düşündüğünü ve bu sebeple Malatya’da olduğunu açıkladı. 27 yaşındaki futbolcu Gary Rodrigues ve Ryan Donk’un Türkiye’ye gelirken Süper Lig konusunda kendisine tavsiye verdiklerini söyledi.

‘’Malatya’da Mutluyum’’

Judy Lukoki Yeni Malatyaspor’da performansını ve başarısını göstermek istediğini ve ileride büyük futbol kulüplerine transfer olmak istediğini ifade etti. Lukoki Türkiye’de Galatasaray ve Fenerbahçe’nin köklü büyük kulüplerden olduğunu ve ileri sezonlarda transfer olma düşüncesi olduğunu da sözlerine ekledi. Kongolu futbolcu bu sezon ve Yeni Malatyaspor’da oynadığı futbolun kariyeri için önemli ve belirleyici bir sezon olacağını söyledi. Lukoki Yeni Malatyaspor’da takım arkadaşları ile aile ortamı olduğunu ve Malatya’da mutlu olduğunu da belirtti.

Güncel Yazılar