2020-2021 futbol sezonu

Bolu Kampı 4 Eylül’de Bitiyor

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonu 11 Eylül tarihinde başlıyor. Yeni Malatyaspor kötü geçen 2019-2020 futbol sezonunun ardından yeni sezonu kötü geçirmek istemiyor. Malatya ekibi yeni sezon hazırlıklarına 10 Ağustos tarihinde Malatya’da başladı. Malatya ekibi 17 Ağustos’ta Bolu Abant’ta kampa girdi.

Yeni Malatyaspor takımı Bolu’da kampta yeni sezon çalışmalarını sürdürürken yönetim de futbolcu transferleri ile kadroyu güçlendirdi. Sarı siyahlı kulübün bu dönemde transfer ettiği 5 futbolcu da kampa katılarak takım ile antrenman yaptı. Kosovalı futbolcu Jetmir Topalli, Arjantinli kaleci Herrera, Arjantinli futbolcu Zuqui, Perulu futbolcu Gueva Yeni Malatyaspor’un son transfer ettiği futbolcular oldu. Yeni Malatyaspor takımı teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki kampı 4 Eylül’de bitirecek. Malatya ekibi 4 Eylül’de kampın sona ermesinden sonra Malatya’ya dönecek ve 11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lige hazırlanmaya devam edecek.

Formayı Taraftarlar Seçecek

Yeni Malatyaspor yeni sezonda giyeceği forma modeli için taraftaraları ile iş birliği yapacak. Kulüp 3 forma modelini sosyal medya hesabından paylaştı ve taraftarların oylamasına sundu. Yeni Malatyaspor yönetimi taraftarların en çok oy verdiği forma modeli ile yeni sezonda sahaya çıkacak.

Güncel Yazılar