27 Haziran Cumartesi

Fenerbahçe Planı

Yeni Malatyaspor 27 Haziran Cumartesi günü (yarın) Fenerbahçe ile karşılaşacak. Süper Lig 29. Hafta maçı olan bu karşılaşma Yeni Malatyaspor’un kader maçlarından biri olacak. 12 maç galibiyeti unutan ve maç kazanamayan Malatya ekibi geçen hafta Göztepe maçı ile şeytanın bacağını kırmıştı. Bu sezon ligden düşme sınırında bulunan Yeni Malatyaspor Göztepe’yi 2-1 yenerek ligde kalma umudunu da arttırdı. Sarı siyahlı takım tüm dikkatini ve konsantrasyonunu bu haftaki Fenerbahçe maçına yönetti.

Bu hafta deplasmanda Fenerbahçe karşısına çıkacak olan Malatya temsilcisi bu maçtan 3 puan ile ayrılmayı hedefliyor. Teknik direktör Hikmet Karaman ile Fenerbahçe maçı antrenmanlarını sürdüren Yeni Malatyaspor takımında tek düşünce Fenerbahçe galibiyeti oldu.

‘’Disiplinli ve Planlı Futbol’’

Teknik direktör Hikmet Karaman futbolcular Göztepe maçındaki taktik çalışması üzerine antrenman yaptırıyor. Hikmet Karaman deplasmanda oynayacakları Fenerbahçe maçındaki taktiği de Göztepe maçındaki taktiğe benzer bir taktik uygulayacaklar. Hikmet Karaman Yeni Malatyasporlu futbolcuları Göztepe maçındaki disiplinli ve planlı futbolu Fenerbahçe maçında da oynamaları konusunda uyardı. Bifouma’nın Yeni Malatyaspor takımı ile antrenman yapması futbolcunun sakatlığının geçtiğini ve Fenerbahçe maçında forma giyeceğini gösterdi.

Güncel Yazılar