27. hafta

Göztepe Maçı Başlangıç Olacak

Süper Lig 27. Hafta maçında Yeni Malatyaspor Kasımpaşa mağlubiyeti ile kötü gidişatına dur diyemedi. Lig maçlarına verilen pandemi arasından sonra galibiyet düşüncesi ile lige başlayan Yeni Malatyaspor umduğunu bulamadı. Fakat Malatya temsilcisi Kasımpaşa yenilgisinin moral bozukluğunu bir kenara bıraktı ve Göztepe maçına hazırlanmaya başladı.  

Yeni Malatyaspor-Göztepe karşılaşması 20 Haziran Cumartesi günü Malatya’da oynanacak. Covid 19 önlemleri kapsamında maçların seyircisiz oynanması kararı sebebiyle Yeni Malatyaspor taraftar desteğinden yoksun olacak. Malatya ekibi Göztepe maçını yeniden doğuş maçı olarak görüyor ve Göztepe maçını 3 puan ile bitirmeyi hedefliyor. Teknik direktör Hikmet Karaman’ın çalıştırdığı Yeni Malatyaspor takımı galibiyet hedefiyle bu maça hazırlanıyor. Yeni Malatyaspor takımı 10 haftadır maç kazanamıyor ve bu şanssız döneme Göztepe galibiyeti ile nokta koymak istiyor.

‘’Vazgeçmek Yok’’

Yeni Malatyaspor futbolcuları yaptıkları antrenman sonrası çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.  Sosyal medyadan paylaşılan fotoğrafın altındaki ‘’Vazgeçmek Yok’’ sloganı dikkat çekti. Sarı siyahlı takım Süper Ligden vazgeçmeyeceğini ve yeni sezonda da süper ligde kalmak için elinden geleni yapacağını bu paylaşım ile anlattı.

Güncel Yazılar