2019-2020 futbol

Hakkı Çelikel ‘’Olumsuz Değiliz’’

Yeni Malatyaspor 2019-2020 futbol sezonunda şanssız bir sezon geçiriyor. Lig puan sıralamasında 28 puan ile 15. Sırada bulunan Malatya temsilcisi ligden düşme sınırından çıkamadı. 12 maç galibiyete hasret kalan ve maç kazanamayan Yeni Malatyaspor 28. Hafta maçında Göztepe’yi yenerek şeytanın bacağını kırmıştı. 12 maç sonra tanıştığı galibiyeti sürdürmek isteyen Yeni Malatyaspor geçen hafta Fenerbahçe maçında da son dakikaya kadar maçta üstündü. Maçın uzatma dakikalarında atılan goller ile maçtan yenilgi ile ayrılan Malatya ekibi şanssız bir maç yaşadı.

Yeni Malatyaspor’un Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel de Fenerbahçe maçındaki çok iyi mücadele ettiklerini ama talihsiz bir sonuç aldıklarını anlattı. Hakkı Çelikel her şeye rağmen olumsuz düşünmediklerini ve ligde kalan 5 maçın kendileri için dönüm noktası olacağını ifade etti.

‘’Puan Kaybına Tahammülümüz Yok’’

Basın Sözcüsü takım olarak bundan sonra her maça 3 puan hedefiyle çıkacaklarını ve puan kaybına tahammülleri olmadığını belirtti. Hakkı Çelikel ligin ikinci yarısı kötü bir sezon geçirdiklerini ama 4 Temmuz Cumartesi günü oynanacak Gençlerbirliği maçı başta olmak üzere kalan maçlarda kazanma hırsıyla mücadele edeceklerini söyledi. Hakkı Çelikel takıma ve futbolculara güvenlerinin tam olduğunu da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar