28. hafta

Hikmet Karaman’ın Cezası Bitti

Yeni Malatyaspor’un Süper Lig 28. Hafta oynadığı Göztepe maçında teknik direktör Hikmet Karaman kırmızı kart görmüştü. Malatya ekibinin Göztepe ile oynadığı karşılaşmada İzmir ekibine verilen penaltı sonrası Hikmet Karaman itiraz etmişti. Teknik adamın yaptığı bu itiraz kendisine kırmız kart olarak geri döndü. Sarı siyahlı takımın teknik direktörü Göztepe maçının kalan kısmını tribünden takip etmek zorunda kalmıştı.

Hikmet Karaman’ın gördüğü kırmızı kart sonrası 1 maç ceza almıştı. Yeni Malatyaspor’un teknik direktörünün aldığı bu maç ceza 29. Hafta maçı olan Fenerbahçe maçında uygulanmıştı. 27 Haziran Cumartesi günü deplasmanda oynanan Fenerbahçe maçında Hikmet Karaman tribündeydi. Bu maç ile teknik adamın cezası da uygulanmış oldu ve Hikmet Karaman’ın cezası bitti.

Gökhan Töre’ye Red

Yeni Malatyaspor’un Fenerbahçe maçında Gökhan Töre de kırmızı kart görmüştü. Malatya temsilcisi Gökhan Töre’nin gördüğü kırmızı kart ile ilgili cezai sonuçların ertelenmesi ile ilgili başvuru yapmıştı. Yapılan başvurunun sonucu belli oldu ve bu talep reddedildi. Gökhan Töre Fenerbahçe – Yeni Malatyaspor maçında çift sarı kartın ardından kırmızı kart görmüştü.  

Güncel Yazılar