2019-2020

Hakkı Çelikel’den Yeni Sezon Açıklamaları

Süper Ligde 2019-2020 sezonunu bir daha yaşamak istemeyen Yeni Malatyaspor yeni sezon hazırlıklarına başlıyor. Sezon sonunda ligden düşen Yeni Malatyaspor corona virüsü nedeniyle bu sezon ligden düşmenin kaldırılması ile tekrar Süper Lige döndü. Yeni futbol sezonunda ligden düşme stresini yaşamak istemeyen Malatya ekibi transferlerle kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Yeni Malatyaspor’un Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel transfer konusunda yaptığı açıklama ile görüşülen ve sözleşme imzalama aşamasına gelen futbolcular olduğunu söyledi. Hakkı Çelikel Yeni Malatyaspor takımının 11 Ağustos Salı günü Orduzu Pınarbaşı Tesislerinde toplanarak yeni sezon için çalışmalara başlayacağını belirtti.

‘’Malatya Ruhu ile Bir Takım Kuracağız’’

Hakkı Çelikel takımın Bolu’da kampa gireceğini ve sezon hazırlıklarının burada yapılacağını ifade etti. Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü geçen sezon yapılan transferlerde yapılan hataların bu sezon tekrarlanmayacağını ve Malatya ruhu ile oynayan birtakım oluşturacaklarını söyledi. Hakkı Çelikel yeni sezonda güçlü bir futbolcu kadrosu ile farklı  başarılı bir Yeni Malatyaspor’un ligde mücadele edeceğini de belirtti. Basın Sözcüsü Yeni Malatyaspor taraftarlarının bu sezon takımlarının mücadelesini zevkle izleyeceklerini de sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar