Süper Lig

Hamza Hamzaoğlu’nun Yenilgi Açıklaması

Yeni Malatyaspor Süper Lig ilk hafta maçında Fatih Karagümrük’e 3-0 yenildi. 12 Eylül Cumartesi günü İstanbul’da oynanan karşılaşmada alınan bu yenilgi Malatya ekibinin sezona kötü başlamasına neden oldu. 2020-2021 futbol sezonuna galibiyet ile başlamayı hedefleyen ve geçen sezon yaşadığı kötü sezonu tekrar yaşamak istemeyen Yeni Malatyaspor bu hedefinden uzaklaştı.

Malatya ekibini bu sezon çalıştırmaya başlayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da ilk maçında yenildi. Hamza Hamzaoğlu yaptığı açıklama ile yeni sezona galibiyet ile başlamayı istediklerini ama gerçekleştiremediklerini belirtti. Teknik adam karşılaşmada Fatih Karagümrük’ün başarılı bir futbol oynadığını ve rakiplerinin bu galibiyet hakkı olduğunu ifade etti.

‘’Eksiklerimizi Gördük’’

Hamza Hamzaoğlu maçta takımının ataklar yapıp pozisyonlar yakaladığını ama bu pozisyonları gole çeviremediklerini söyledi. Yeni Malatyaspor teknik direktörü Fatih Karagümrük karşısında aldıkları bu yenilginin takımda eksiklikleri görme ve bu eksiklikleri düzeltme açısından bir fırsat olarak gördüklerini de sözlerine ekledi.  Hamza Hamzaoğlu son olarak Süper Lig 2020-2021 futbol sezonunun hayırlı olmasını diledi ve 3-0’lık galibiyetten dolayı Fatih Karagümrük’ü tebrik etti.

Güncel Yazılar