Fatih Karagümrük

Adil Gevrek ‘’Oynanan Futboldan Memnunum’’

Süper Lig 1. Hafta maçında Fatih Karagümrük takımına yenilen Yeni Malatyaspor lige istediği başlangıcı yapamadı. Yerli ve yabancı transferler ile kadrosunu güçlendiren Malatya ekibi Fatih Karagümrük’e 3-0 yenildi. Yeni Malatyaspor Teknik direktörü Adil Gevrek karşılaşmada yenilseler de Yeni Malatyaspor’un oynadığı futboldan memnun olduğunu söyledi.

Karşılaşmada Fatih Karagümrük lehine verilen penaltı kararının yanlış olduğunu söyleyen Adil Gevrek ligin ilk haftasında hakemlerin böyle yanlış karar vermesi sonucu ligde zor zamanlar yaşanacağı anlamına geldiğini ifade etti. Adil Gevrek daha önceki yıllarda sezona iyi başladıklarını ama bu sezon bunu başaramadıklarına dikkat çekti.

‘’Eksikliklerimizi Gördük’’

Adil Gevrek Türkiye’de ve dünyada yaşanan pandemi sebebiyle bu sezon ligin zor geçeceğini söyledi. Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı sezonun ilk maçında alınan mağlubiyetin takımın eksiklerini görmek adına önemli olduğunu belirterek bu yenilgiyi de böyle değerlendireceklerini ifade etti. Adil Gevrek transfer süreçlerinin bitmediğini yeni transfer görüşmeleri olduğunu ve yeni transferler yapacaklarını da sözlerine ekledi. Adil Gevrek yeni sezonun Yeni Malatyaspor’a ve tüm futbol kulüplerine hayırlı olmasını diledi.

Güncel Yazılar