Malatya

Hikmet Karaman’dan Açıklamalar

Süper Ligin Malatya temsilcisi 30. Hafta maçında Gençlerbirliği ile 0-0 berabere kaldı. Yeni Malatyaspor’un kendi sahasında oynadığı ve golsüz berabere biten bu karşılaşma sonucu lig puan sıralamasında 15. Sırada yer aldı. Ligden düşme sınırında bulunan Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Hikmet Karaman Gençlerbirliği karşılaşmasının zor bir maç olduğunu ifade etti.

Hikmet Karaman maçta iki net gol pozisyonuna girdiklerini ama şanssız bir biçimde bu pozisyonları değerlendiremediklerini söyledi. Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Gençlerbirliği maçının hakeminin genel anlamda adil bir maç yönettiğini belirterek hakemin maçtaki kararları ile ilgili bir problem olmadığını net şekilde ifade etti.

‘’Hedefimiz Ligde Kalmak’’

Hikmet Karaman ligin devam ettiğini ve ligin sonuna kadar 4 maç kaldığını da hatırlattı. Teknik adam mücadelenin devam ettiğini ve takım olarak ligde kalmayı hedeflediklerini bu hedeflerini de gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi. Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü özellikle Fenerbahçe maçında yaşanan kötü hakem yönetimi sebebiyle istenilen yerde olamadıklarını da söyledi.

Yeni Malatyaspor ligin 31. Hafta maçında 08 Temmuz Çarşamba günü deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak.

Güncel Yazılar