Malatya

Yeni Malatyaspor’un Teknik Direktör Adayları

Süper Ligin Malatya temsilcisi Yeni Malatyaspor bu sezon kötü bir sezon geçirdi. Sezon sonunda ligden düşen fakat corona virüsü nedeniyle ligden düşmenin kaldırılması ile tekrar Süper Lige dönen Yani Malatyaspor teknik direktörü arayışına başladı. Teknik direktörlük görevinde Hikmet Karaman bulunuyordu fakat kulüp Hikmet Karaman ile yolları ayırma kararı almıştı. Yeni Malatyaspor Kulübü yönetimi 2020-2021 futbol sezonunda takımı çalıştıracak teknik direktör için 3 aday belirledi.

11 Ağustos Salı günü (bugün) Malatya’da antrenmanlara başlayacak olan sarı siyahlı takımda ilk antrenmanlarda teknik direktör bulunamayacak. Yeni Malatyaspor kulübünün teknik direktör adayları arasında Aykut Kocaman, Hamza Hamzaoğlu ve Tayfun Korkut bulunuyor. Yeni sezonda başarılı bir performans yakalamak isteyen Yeni Malatyaspor teknik direktörü belirleyip futbolcu transferi üzerine yoğunlaşmak istiyor.

Bolu’da Kamp

Bugün Malatya’da yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan Yeni Malatyaspor 5 günlük antrenmandan sonra kampa girecek. 17 Ağustos Pazartesi günü Yeni Malatyaspor takımı Bolu’da kampa girecek. Kulüp yönetimi Bolu kampına kadar teknik direktör konusunu netleştirmek ve kampta yeni teknik direktör ile çalışmayı hedefliyor.

Güncel Yazılar