covid 19

Adil Gevrek’in Misafiri

Yeni Malatyaspor covid 19 sebebiyle sıkıntılı günler geçiriyor. Kulüpte 5 futbolcu ve 1 kulüp çalışanında corona virüsü tespit edilmesi ile antrenmanlara ara verildi. Yeni corona virüsü test sonuçlarından sonra çıkan sonuçlara göre antrenman programı belirlenecek. Malatya ekibi 12 Haziran’da başlayacak lig maçlarına bir an önce hazırlanmak için sabırsızlanıyor.

Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Hikmet Karaman antrenmanın olmadığı bu süreci değerlendirip kulüp başkanı Adil Gevrek’i ziyaret etti. Adil Gevrek bir süredir izole ve doğal yaşam olan köy yaşamını tercih etmiş, baba evinde kalıyordu. Doğa ve toprak ile baş başa bir karantina dönemi geçiren Adil Gevrek Hikmet Karaman’ın ziyareti ile mutlu oldu.

Hikmet Karaman Yer Sofrasında

Sosyal medya hesabından Hikmet Karaman ve Adil Gevrek’in yer sofrasında yemek yediği fotoğraf paylaşıldı. Kale ilçesinde kalan Adil Gevrek doğal yaşamda mutlu olduğunu dile getirdi. Yeni Malatyaspor teknik direktörü ise Kale ilçesini çok beğendiğini dile getirerek Ailk Gevrek’e daveti için teşekkür etti. Yeni Malatyaspor Başkanı köy evinde sıklıkla futbolcuları, kulüp yönetimini ve teknik kadroyu misafir ediyor.

Güncel Yazılar