corona virüsü

Gökhan Töre ‘’Devam’’ Kararı Aldı

Antrenmanlarına corona virüsü sebebiyle ara veren Yeni Malatyaspor Gökhan Töre ile sözleşmesini uzattı. Sezon sonunda yeni Malatyaspor ile sözleşmesi biten Gökhan Töre’nin son günlerde Beşiktaş’a gündeme gelmişti. 28 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş ile transfer görüşmesi yaptığı ve yeni sezonda siyah beyaz forma giyeceği iddia edilmişti.

 Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek’e Gökhan Töre’nin Beşiktaş’a transfer iddiası sorulmuştu. Adil Gevrek Beşiktaş’tan Gökhan Töre ile ilgili gelen bir teklif olmadığını sezon sonunda bu konunun görüşülebileceğini belirtmişti. Malatya ekibi Gökhan Töre’nin sözleşmesinde bulunan 1 yıl opsiyon seçeneğini kullanarak sözleşmeyi uzattı ve bu kararını da Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirdi.

Bifouma Ne Karar Verecek?

Yeni Malatyaspor’un eski teknik direktörü olan Sergen Yalçın şu anda Beşiktaş’ta teknik direktörlük yapıyor. Sergen Yalçın’ın Gökhan Töre ve Yeni Malatyaspor’un Kongolu futbolcusu Bifouma’yı kadrosuna dahil etmek istediği iddia edilmişti. Gökhan Töre’nin Yeni Malatyaspor’da kalma kararından sonra Bifouma’nın nasıl bir karar vereceği bilinemiyor.

Süper Ligin Malatya temsilcisi futbolcu ve kulüp çalışanlarında çıkan covid 19 vakalarından sonra yapılan son test sonuçlarını bekliyor. Test sonuçlarına göre antrenman programı belirlenecek.

Güncel Yazılar