2019-2020 futbol

Adil Gevrek İddialara Cevap Verdi

Yeni Malatyaspor 2019-2020 futbol sezonunda başarısız bir grafik çiziyor. Ligde puan sıralamasında düşme riski olan bölgede bulunan Malatya ekibi 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçlarına hazırlığına başlamıştı. Ligde kalan 8 maçta puan kaybı yaşamadan ligi tamamlama düşüncesinde olan Yeni Malatyaspor’da çıkan covid 19 vakaları moralleri alt üst etti.

Yapılan her yeni testte yeni covid 19 vakalarının ortaya çıkması Yeni Malatyaspor’un antrenmanları durdurmasına neden oldu. Bu süreçte Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’in görevi bırakacağı iddiaları da gündeme gelmeye başladı. Adil Gevrek kendisi ile ilgili çıkan bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

‘’Görevi Bırakmak En Kolayı’’

Yeni Malatyaspor Başkanı görevi bırakmayacağını zor günler yaşadıklarını ama bu zorlu görevden kaçmanın en kolay yol olduğunu belirtti. Adil Gevrek kolay olanı seçmediğini her zaman kulübün ve görevinin başında olacağını söyledi. Malatya temsilcisi kulübün başkanı kulüpteki covid 19 vakalarının tedavisinin sürdüğünü, yeni vakaların çıkmamasını dilediklerini de ifade etti. Adil Gevrek Süper Ligde kalmayı hedeflediklerini ve buna inandıklarını pes etmenin kendilerine yakışmayacağını da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar