covid 19

Adil Gevrek’in Transfer Açıklamaları

Yeni Malatyaspor’da kulüpte iki kişide covid 19 tespit edilmişti. Bir futbolcu ve bir kulüp çalışanının corona virüsü testinin pozitif çıkması ile Yeni Malatyaspor’da moraller de bozulmuştu. Takımdan iki futbolcunun ayrılması da lig maçları başlamadan önce ‘’Yeni Malatyaspor’da neler oluyor’’ sorusunu akla getirdi. Takımın kalecisi Ufuk Ceylan ve Tunuslu futbolcu Ghaylen Chaaleli takımdan ayrılmışlardı.

Corona virüsü ve takımdan ayrılıklarla beraber Gökhan Töre ile Kongolu futbolcu Thievy Bifouma’nın Beşiktaş’a transfer olacağı iddia edildi. Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı iki futbolcunun beşiktaş2a transferi konusunda çıkan haberler ile ilgili açıklama yaptı. Adil Gevrek Gökhan Töre ve Bifouma’nın siyah beyazlı kulübe transferi konusunda kendisine bir talep gelmediğini açıkladı. Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı transfer haberlerini kendisinin de gazetelerden takip ettiğini belirterek sezon sonunda transfer ile ilgili daha net konuşulabileceğini ifade etti.

İki Futbolcuyu Sergen Yalçın İstiyor

Ligin devre arasına kadar Yeni Malatyaspor’da teknik direktörlük yapan Sergen Yalçın şu anda Beşiktaş’ta teknik direktörlük yapıyor. Gökhan Töre ve Bifouma’yı Sergen Yalçın’ın kadrosuna dahil etmek istediği iddia ediliyor.  

Güncel Yazılar